Schodzimy pod powierzchnię...

Schodzimy pod powierzchnię...

W mieście jezior warto wykorzystać to dobrodziejstwo i wyeksplorować je pod każdym kątem. Dlatego poza pływaniem kajakami, smoczymi łodziami, żaglówkami i wpław, tym razem polecamy podwodne spacery.

Nurkowanie („spacery podwodne”) – w fascynującą podróż w głąb podwodnego świata zapraszają nurkowie z Akademickiego Klubu Płetwonurków „Skorpena”.

Zajęcia ze sprzętem do nurkowania prowadzone przez instruktorów. Odbywają się na basenie i w jeziorach poprzedzone krótkim wykładem o nurkowaniu w siedzibie klubu Skorpena.

Zapisy na spacery podwodne prowadzone są na stronie www.skorpena.olsztyn.pl w zakładce olsztyn aktywnie. Na każdy spacer zapisujemy się oddzielnie. Po zakończeniu jednej akcji, następnego dnia można zapisywać się na kolejny spacer podwodny.

Udział w spacerach podwodnych jest bezpłatny. Uczestnicy ponoszą jedynie koszty pośrednie, czyli opłatę za wstęp na basen oraz koszty dojazdu na własną rękę nad jeziora w których będą odbywały się nurkowania.

Przed każdym spacerem podwodnym będą umieszczane na naszej stronie szczegóły dotyczące godziny imprezy i miejsca spotkania.

Najbliższa okazja ku temu będzie w niedzielę, 30 lipca i to aż dla trzech grup - w godzinnych odstępach. 

30.07.2017 - 14:00 - Spacery podwodne - jezioro Ukiel

30.07.2017 - 15:00 - Spacery podwodne - jezioro Ukiel

30.07.2017 - 16:00 - Spacery podwodne - jezioro Ukiel