Nowości!

Nowości!

Nareszcie lato! Nasz akcja wchodzi w swój najbardziej intensywny etap, ale nie przestaje się rozwijać i rozrastać! Przedstawiamy tegoroczne nowości!

Po pierwsze przypominamy i odświeżamy FRISBEE. Pierwszy trening już 2 lipca, po nim dwa kolejne, a na koniec cyklu mini turniej w formule HAT! Fajna zabawa dla każdego gwarantująca ruch na świezym powietrzu, dużo uśmiechu i doskonałą zabawę! Z latającym dyskiem spotykamy się na plaży nad Ukielem, za hotelem Omega.

W odpowiedzi na zainteresowanie zajęciami biegowych proponujemy absolutną nowość w Olsztynie - SLOW JOGGING. Jeśli nie masz potrzeby pokonywać kolejnych "życiówek" ale chcesz rozpocząć przygodę z bieganiem, przyjdź na nasze treningi i zrób to w swoim tempie!

Nieco bardziej zaawansowanych biegaczy zapraszamy na PARKRUN. To impreza znana w świecie i rozwijająca się preznie w stolicy warmii i Mazur w ciągu ostatnich miesięcy. Każde sobotnie przedpołudnie można spędzić w przyjzanej atmosferze zawodników, w tym również takich na czterech łapach, bo w spotkaniach biorą często udział pieski ze schroniska. Jeśli zaś lubisz chwytac endorfiny wypelniające powietrze podczas takich eventów ale z jakiegos powodu nie możesz biegać, przyjdź i pomóż jako wolontariusz!

"Nie tylko dla seniora" to cykl imprez stworzony na potrzeby starszych mieszkańców i gości naszego miasta. SPACERY i KAJAKI nie są natomiast zarezerwowane wyłącznie dla emerytów - może z nich korzystac każdy, komu odpowiada nieco spokojniejsze tempo i przedpołudniowe godziny spotkań.

Zapraszamy do spróbowania z nami nowych aktywności i tych, które juz dobrze znamy i lubimy!

Cudownych wakacji!