Dwudniowy Rajd Rowerowy Szlakami Warmii i Mazur oraz miast Cittaslow

Dwudniowy Rajd Rowerowy Szlakami Warmii i Mazur oraz miast Cittaslow

Termin: 
26 maj 2018 - 09:45

Zapisy na wycieczkę rowerową na email olsztyn.4r@gmail.com i wpłata wpisowego na konto Oddziału Warmińsko-Mazurskiego PTTK w Olsztynie w terminie do dnia 19 kwietnia 2018 (czwartek). 
Informacje dodatkowe tel. 603646365 lub email. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, adres email i telefon do kontaktu oraz członkowie nr legitymacji PTTK. Dodatkowo proszę o przekazanie informacji o dokonaniu przelewu.

Wycieczkę poprowadzą kol. Dariusz Stecki, kol. Jan Kościński i kol. Anna Kuźmowicz, a ciekawostki będą opowiadali licencjonowany przewodnik PTTK.

Wycieczka rowerowa w ramach programu współpracy międzynarodowej. Podczas wycieczek obowiązuje Regulamin Rajdów Rowerowych Klubu Turystyki Rowerowej 4R. Osoby w wieku poniżej 18 lat mogą uczestniczyć wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów. Uczestnicy biorący udział w wycieczce rowerowej powinni przed rozpoczęciem rajdu wypełnić kartę uczestnictwa. Uczestnicy przyjeżdżają sprawnymi rowerami. Zabezpieczenie rowerów należy do właściciela roweru. Zabieramy ze sobą: zapasową dętkę i klucze, prowiant i picie oraz ubiór odpowiedni do warunków pogodowych.

Osoby, które chcą skorzystać z noclegu bez spływu kajakowego powinny wpłacić wpisowe 50 zł/os. (obejmuje nocleg w OW „Dar Serca” we własnych śpiworach) lub 170 zł (obejmuje nocleg z pościelą, dwa obiady i jedno śniadanie w OW „Danusia I”). 
Natomiast osoby, które chcą wziąć udział w spływie kajakowym powinny wpłacić wpisowe 80 zł/os. (obejmuje nocleg w OW „Dar Serca” we własnych śpiworach, spływ kajakowy) lub 200 zł (obejmuje nocleg z pościelą, dwa obiady i jedno śniadanie w OW „Danusia I”, spływ kajakowy).

Na przelewie należy dopisać  "IV Rajd Rowerowy Szlakami Warmii i Mazur"
Wpłata wpisowego osobiście u organizatora Klub 4R lub w siedzibie Oddziału poniedziałek- czwartek 12:00- 16:00 i piątek 11:00- 14:00 lub przelewem na konto Oddziału Warmińsko – Mazurskiego PTTK w Olsztynie, Bank Zachodni   19 1500 1562 1215 6004 7189 0000 w terminie do 3 dni od zgłoszenia udziału w imprezie.

Informacje dotyczące transportu u organizatora.

Trasa Dzień 1
Spływ kajakowy (zapisane osoby) po terenie Górzeńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w m. Kurojady (9 km) /mapka/.
Oficjalne otwarcie.
Zwiedzania Lidzbarka Welskiego  z przewodnikiem i biesiada integracyjna w Parku Sportowo-Rekreacyjnym nad Jeziorkiem Welskim z konkursem z wiedzy o miastach Cittaslow.

Trasa dzień 2
Wycieczka rowerowa: Ośrodek Wczasowy Danusia I - Klonowo czerwony szlak wzdłuż Jeziora Welskiego - Sarnia Góra - Dębowiec -  Jezioro Piaseczno - punkt widokowy Obrazik - czerwony szlak wzdłuż Jeziora Piaseczenko - Nadleśnictwo Lidzbark - niebieski szlak wokół Jeziora Lidzbarskiego - Ośrodek Wczasowego Danusia I (ok. 20 km) /mapka/

Liczba miejsc jest ograniczona. Przy zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Zasady udziału >>tutaj

W przypadku rezygnacji z udziału nie przysługuje zwrot wpisowego natomiast udział może wziąć inny uczestnik, który zostanie zgłoszony przez osobę rezygnującą.

 

Dyscyplina: 
Rajdy rowerowe zaawansowane